Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Dendias për vizitë në Bosnjë e Hercegovinë

- Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias sot është në vizitë njëditore zyrtare në Bosnjë e Hercegovinë dhe do të mbajë takime me kreun shtetëror, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle