0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dendias: Pavarësisht nga qeveritë marrëveshjet duhet të respektohen

Marrëveshjet duhet të respektohen, pa dallim të Qeverive, ndërsa ne presim, tërësisht, deri në fund dhe me vullnet të mirë zbatim të Marrëveshjes së Prespës, porositi ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë Nikos Dendias pas takimit në Athinë me shefin e diplomacisë serbe Nikolla Selakoviq, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle