0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dendias nesër për vizitë në Shkup

Përforcimi shtesë i marrëdhënieve bilaterale në të gjitha sferat, perspektiva evropiane e Maqedonisë së Veriut, zbatimi i Marrëveshjes së Prespës, ngjarjet në Ballkan, në Mesdheun lindor, si dhe situata në Ukrainë, sipas MPJ-së greke, pritet të jenë tema për të cilat ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Dendias do të bisedojë me nikoqirët e tij në Shkup, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle