Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Maqedoni

Dendias – Menendez: Greqia shtyllë e stabilitetit në rajon

Marrëdhëniet e shkëlqyera midis SHBA-së dhe Greqisë u theksuan nga Ministri grek i Punëve të Jashtme, Nikos Dendias dhe Kryetari i Komitetit të marrëdhënieve të jashtme në senatin amerikan, Rober Menendez në takimin e tyre sot në Ministrinë greke të Punëve të Jashtme, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle