Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Dendias-Ji: Përforcim dhe thellim të bashkëpunimit greko-kinez

Gatishmëri për përforcim shtesë të bashkëpunimit midis Greqisë dhe Kinës, shprehën shefat e diplomacisë greke dhe kineze, Nikos Dendias dhe Vang Ji, gjatë takimit të tyre të sotëm, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle