0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Dëmtimet e “Rrjedhës Veriore” në agjendën e seancës së jashtëzakonshme të Këshillit të Sigurimit të KB-së të premten

Këshilli i Sigurimit i KB-së të premten, me kërkesë të Rusisë, do të mbajë seancë të jashtëzakonshme për të diskutuar dëmtimin e dy gazsjellësve rusë në Evropë, që solli deri në rrjedhje të gazit nga Rrjedha Veriore 1 dhe 2 në Detin Baltik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle