0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Demiri: Të përgjysmohet ose të hiqet përkohësisht akciza e naftës

Kriza e rritjes enorme të çmimeve veçanërisht të derivateve të naftës po godet në mënyrë të drejtpërdrejte bizneset e mesme dhe klasën e mesme dhe të varfër të shoqërisë dhe ky është vetëm fillimi, ndërsa pasojat katastrofike do të ndjehen edhe më shumë me kalimin e kohës, ka thënë në një reagim për mediat, përfaqësuesi i Lëvizjes Besa, Abdush Demiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle