0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Delf u tërhoq nga futbolli në moshën 32-vjeçare

Në moshën vetëm 32-vjeçare, në pension doli ish-futbollisti i kombëtares angleze dhe lojtari i Mançester Siti, Fabian Delf.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle