0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Delegacioni qeveritar vendosi lule për të nderuar viktimat e luftës antifashiste në memorialet në Kumanovë dhe Prilep

Delegacioni i qeverisë i kryesuar nga ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski i shoqëruar nga zëvendësministri për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Ilhan Rahman, në Ditën e Kryengritjes popullore, vendosën lule para Memorialit të eshtrave në Kumanovë kushtuar luftëtarëve të cilët e dhanë jetën në luftën popullore për çlirim

Butoni Kthehu në krye
Mbylle