0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Delegacioni kuvendor në Takimin e 20-të të KPP-së – Republika e Maqedonisë së Veriut dhe BE-ja

Në Parlamentin Evropian në Strasburg, sot dhe nesër do të mbahet Takimi i 20 i Komitetit të Përzier Parlamentar të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Bashkimit Evropian (Komitetin Parlamentar për Stabilizim dhe Asocim).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle