0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Delegacioni kuvendor në Asamblenë e 60-të të përgjithshme të PABSEK në Beograd

Delegacioni i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut në Asamblenë parlamentare të organizatës për Bashkëpunimin ekonomik të vendeve të Detit të Zi (PABSEK) kryesuar nga Lidia Tasevska, ndërkaq në përbërje të të cilit janë edhe anëtarët Vjollca Ademi dhe Bllagica Lasovska, do të marrin pjesë në Asamblenë e përgjithshme të PABSEK, që sot dhe nesër do të mbahet në Beograd, Serba, në organizim të Parlamentit të Republikës së Serbisë, i cili kryeson me PABSEK.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle