0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Delegacioni i Kuvendit mori pjesë në seancën e Bundestagut gjerman

Një delegacion i Kuvendit ka marrë pjesë në seancën plenare të Bundestagut, ku kryetarja dhe deputetët e Bundestagut e kanë përshëndetur kryetarin e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle