0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Delegacioni i “Four Paws International” vizitoi Kopshtin Zoologjik të Shkupit

Kopshtin Zoologjik të Shkupit sot e vizitoi një delegacion i organizatës me renome botërore për mbrojtjen e kafshëve Four Paws International, ku u takuan me kryetaren e Shkupit, Danella Arsovskën dhe drejtorin e Kopshtit Zoologjik, Kristijan Stamenovin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle