0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASEMakedonija.Slajder SQ

Delegacionet e Rusisë dhe të Ukrainës kthehen në kryeqytetet e tyre në konsultime

Delegacionet e Rusisë dhe të Ukrainës kthehen në kryeqytetet e tyre në konsultime, pasi sot u mbajt rrethi i parë i negociatave për ndërprerjen e konfliktit.  Moska dhe Kievi planifikojnë "rreth të dytë" të bisedimeve për konfliktin, këtë e konfirmoi për mediat perëndimore, një anëtar i delegacionit ukrainas.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle