Foto SQFotoservis SQ

Delegacione të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë vendosën lule në varrin e Goce Dellçevit

Delegacione të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë vendosën lule në varrin e Goce Dellçevit

Butoni Kthehu në krye
Mbylle