Evropë SQEvropë.Portal SQ

Delegacione të Finlandës dhe Suedisë do të mbërrijnë në Turqi për të biseduar për kandidaturën për në NATO

Delegacione të Finlandës dhe Suedisë do të mbërrijnë sot në Ankara për të biseduar me autoritetet turke për anëtarësimin e të dyja vendeve skandinave në NATO, publikoi “A Haber”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle