Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Delegacione nga Suedia dhe Finlanda sot në Turqi, në takim për anëtarësimin e tyre në NATO

Përfaqësues të Suedisë dhe Finlandës sot takohen me përfaqësues të autoriteteve turke për të biseduar për kërkesat e tyre për hyrje në NATO.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle