0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Delegacion parlamentar francez dhe ambasadori japonez Hironori për vizitë në Kuvend

Delegacion i Grupit për miqësi ndërparlamentare Francë- Ballkan Perëndimor i Senatit francez sot qëndron për vizitë në Kuvend ku do të takohet me kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle