0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Delegacion i Riksdagut suedez për vizitë në Kuvend

Delegacion i grupit drejtues për zhvillim demokratik të Riskdagut suedez, i kryesuar nga Lota Jonson Fornarve, kryetare e Grupit drejtues, qëndron për vizitë në Kuvend ku do të marrë pjesë në diskutimin e tryezave të rrumbullakëta me temë: "Të hapur dhe transparent"

Butoni Kthehu në krye
Mbylle