Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Delegacion i eurodeputetëve për vizitë në Bullgari për tu njohur me sundimin e ligjit

Delegacioni i eurodeputetëve dhe ekspertëve të Parlamentit Evropian është për vizitë në Bullgari me qëllim të njihet me gjendjen e sundimit të ligjit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle