0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deklaratë në PP për materialet e dorëzuara për identifikimin e viktimave nga aksidenti me autobus (drejtpërdrejtë)

Deklaratë në Prokurorinë Publike të Republikës së Maqedonisë së Veriut me rastin e marrjes së materialeve lidhur me hetimin dhe me identifikimin e viktimave nga aksidenti i rëndë rrugor në Bullgari. Materialet nga prokurori publik i shtetit Lubomir Joveski do t'i marrin Biser Jordanov Mihajlov, zëvendës prokurori publik i qarkut të Prokurorisë publike të qarkut Pernik dhe Mlladen Hristov Petrov, hetues në Shërbimin kombëtar hetimor të Republikës së Bullgarisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle