0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Deklaratë e Zhivko Gosharevskit, kandidat për kryetar të Komunës së Resnjës (EMBARGO për publikim deri në orën 19:00)

- Kandidati për kryetar të LSDM-së  dhe koalicionit "Më e mira për komunën time" për Komunën e Resnjës, Zhivko Gosharevski sot bashkë me familjen e realizuan të drejtën e tyre të votës në zgjedhjet lokale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle