0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Deklaratë e zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi (drejtpërdrejtë)

- Deklaratë e zëvendëskryeministrit të parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi pas vizitës në Arkivin Shtetëror.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle