0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e zëvendëskryeministrit Nikollovski dhe ministrit Boçvarski (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski dhe zëvendëskryeministrit përgjegjës për luftë kundër korrupsionit, Lupço Nikollovski pas inspektimit në rehabilitimin e rrugës rajonale Kumanovë – Straçincë.

Kumanovë, 8 tetor 2021 (MIA) – Deklaratë e ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski dhe zëvendëskryeministrit përgjegjës për luftë kundër korrupsionit, Lupço Nikollovski pas inspektimit në rehabilitimin e rrugës rajonale Kumanovë – Straçincë.

https://www.facebook.com/MediumskaInformativnaAgencija/videos/283170303652752/

Butoni Kthehu në krye
Mbylle