0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e Zaevit, Shilegovit dhe Bexhetit (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e kryeministrit Zoran Zaev, kryetarit të Qytetit të Shkupit Petre Shilegov dhe kryetarit të komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, me rastin e rikonstruimit të rrugës lokale në fshatin Bojanë, komuna e Sarajit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle