0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Deklaratë e përbashkët e shefave të diplomacive të vendeve të NATO-s: Asnjëherë nuk do ta njohim aneksimin ilegal rus

Në deklaratën e përbashkët nga takimi dyditor në Bukuresht, shefat e diplomacive të vendeve-anëtare të NATO-s paralajmëruan se "agresioni rus, përfshirë edhe sulmet e saj këmbëngulëse ndaj infrastrukturës ukrainase civile dhe energjetike, privon miliona ukrainas nga shërbimet themelore".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle