0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Deklaratë e përbashkët e pjesëmarrësve në takimin Ballkani i Hapur: “E ardhmja e zgjerimit – pikëpamje nga rajoni”

Presidenti i Republikës së Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kryeministri i Republikës së Shqipërisë dhe zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut i obliguar për Çështje evropiane, Nikolla Dimitrov nënshkruan deklaratë të përbashkët "E ardhmja e zgjerimit - pikëpamje nga rajoni" në kuadër të Nismës për bashkëpunim të Ballkanit Perëndimor, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle