Link i drejtpërdrejtë SQShoqëri SQ

Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe (drejtpërdrejtë)

- Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe pas vizitës në Spitalin Special për Gjinekologji dhe Obstetrikë në Çair.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle