0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë Bekim Sali (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë Bekim Sali i cili sot po vaksinohet me dozën e tretë të vaksniës kundër Kovid-19, në korniza të aksionit të përbashkët me studentët e Fakultetit të Mjeksisë, Stomatologjisë dhe Farmacisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle