0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Deklaratë e ministrit të Punëve të Brendshme Oliver Spasovski (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministrit të Punëve të Brendshme Oliver Spasovski dhe ambasadores së SHBA-së Kejt Mari Bërnz në dorëzimin e IADLEST – Certifikatë për akreditim ndërkombëtarë të Qendrën për stërvitje policore në Idrizov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle