0_Web_Aktuale SQEkonomi SQLink i drejtpërdrejtë SQ

Deklaratë e ministrit të Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe zëvendëskryeministrit slloven për Zhvillim Ekonomik Poçivallshek (drejtpërdrejtë)

Deklaratë të ministrit të Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe zëvendëskryeministrit dhe ministrit për Zhvillim Ekonomik dhe Teknologji i Republikës së Sllovenisë Zdravko Poçivallshek.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle