0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQVideo SQ

Deklaratë e ministrit për Transport dhe Lidhje, Bllagoj Boçvarski (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministrit për Transport dhe Lidhje, Bllagoj Boçvarski pas mbikëqyrjes së aktiviteteve ndërtimore në rrugën “Pariska”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle