0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deklaratë e ministrit Lupço Nikollovski (drejtëpëdrejt)

- Deklaratë e ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle