0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Deklaratë e ministrit Filipçe pas transplantimit të kryer të zemrës (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë Venko Filipçe, drejtorit të Klinikës Universitare për Kardiokirurgji prof. Sashko Jovev dhe koordinatores për Transplantim, Maja Mojsova Mijovska.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle