0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Deklaratë e ministrit Boçvarski (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministrit të Transportit dhe Lidhjeve në Probishtip, ku u mbajt ngjarja për shpërndarjen elektronike publike në objektin social në Probishtip.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle