0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo SQ

Deklaratë e ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska pas nënshkrimi të marrëveshjeve për ndërtimin e kopshteve me kryetarin e Komunës së Sveti Nikollës, Sasho Vellkovski dhe kryetarin e Komunës së Rosomanit, Branko Janev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle