0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e ministres së Mbrojtjes, Shekerinska (drejtpërdrejtë)

Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska do t’i inspektojë punët ndërtimore që kryhen në objektin ku ndodhet Sektori për siguri ushtarake dhe zbulim në kazermën “Goce Dellçev” ku do të japë deklaratë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle