0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Deklaratë e ministres së Arsimit Milla Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministres së Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska pas takimit me studentë të Universitetit "Cirilit dhe Metodit" në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle