0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQVideo deklaratë SQ

Deklaratë e ministres së Arsimit Mila Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministres së  Arsimit dhe Shkencës Mila Carovska pas vizitës së SHF "Dimo Haxhi Dimov" në Komunën Karposh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle