0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Deklaratë e ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministres së Arsimit she Shkencës, Milla Carovska pas vizitës në shkollën e mesme profesionale “Boro Petrushevski” në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle