0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e ministres Milla Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklarata e ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska pas vizitës në SHF “Dane Krapçev” në lagjen Çento.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle