0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e ministres Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska pas ndarjes së çmimeve të fituesve të Konkursit për nxënës nga arsimi fillor inspiruar nga veprat e Bllazhe Koneskit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle