0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQShoqëri SQ

Deklaratë e ministres Carovska (drejtpërdrejtë)

- Deklaratë e ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle