0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQVideo SQ

Deklaratë e ministres Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska pas takimit me asistentët arsimorë të cilët do t’i ndjekin trajnimet në SHF me qendrën e resurseve “Ardhmëria” në Çair.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle