0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Deklaratë e ministrave Milevski dhe Damka (drejtpërdrejt)

Deklaratë e ministrit të Pushtetit Lokal, Goran Mievski dhe ministrit për Zhvillim Rajonal të Kosovës, Fikrim Damka.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle