0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQVideo deklaratë SQ

Deklaratë e Mariçiqit pas takimit me Birn dhe Tupurainen

Deklaratë e zëvendëskryeministrit për çështje evropiane Bojan Mariçiq pas takimit me ministrin irlandez për Çështje Evropiane, Tomas Binrn dhe ministren për Çështje Evropiane të Finlandës, Titi Tupurainen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle