0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickovski (drejtpëdrejtë)

Deklaratë e liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski pas takimit me kryeministrit Dimitar Kovaçevski lidhur me propozimin francez për heqjen e vetos bullgare dhe hapjen e negociatave për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle