0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Deklaratë e liderit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela (EMBARGO për publikim deri në orën 19:00)

Fitore të opozitës dhe hapje të kapitullit të ri për menaxhim me pushtetin lokal, që do të jetë më afër qytetarëve, menaxhim pa korrupsion, menaxhment që do ta ruajë pronën publike të paprekur dhe të shenjtë dhe menaxhim që do ta bëjë jetën më të mirë për ta jetuar këtu në Maqedoninë e Veriut, pret lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle