0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Deklaratë e kryetarit të SASHK, Nedellkov pas takimit në MASH (drejtpërdrejt)

Deklaratë e kryetarit të Sindikatës së pavarur për Arsim, Shkencë dhe Kulturë Jakim Nedellkov pas takimit në MASH.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle