0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Deklaratë e kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi, pas votimit

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, sot të drejtën e tij të votës e shfrytëzoi në vendlindjen në fshatin Forinë, Gostivar, prej ku dërgoi porosi për dalje më të madhe dhe vlerësoi se në këtë rreth qytetarët po shfaqin interes më të madh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle